میدان آرژنتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان 18، پلاک 10، طبقه سوم، واحد 6

درباره ما

کمپانی بزرگ دریا زمین اروند؛ فعالیت حرفه ای خود را از دهه 70 خورشیدی، با هدف گسترش و بهبود خدمات حمل و نقل بین المللی در ایران عزیز آغاز نموده است. شرکت دریا زمین اروند تنوعی کامل از خدمات حمل ونقل و لجستیک را برای تمامی انواع کالا فراهم نموده است تا مخاطبان گرامی با خیالی آسوده به گزینش رویکرد مناسب با نوع و حجم کالا بپردازند. بر این اساس امکان انتخاب گزینه ای ایده آل در برابر روی مشتریان قرار خواهد داشت. ما نخست تلاش نموده ایم الگوریتم های به روز و تجهیزات مدرن را به کار گیریم و پس از آن از دانش تخصصی مهندسان و کارشناسان، در راستای پیشبرد هر چه تمام تر خواسته های مخاطبان بهره گرفته ایم.

خدمات ما

گستره خدمات دریا زمین اروند، راه های بین المللی اروپا تا سراسر آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی، خاورمیانه، خاور دور و خلیج فارس را در بر می گیرد. این افتخار را داریم تا در تمامی زمینه های حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل دریایی و خدمات گمرک و ترانزیت همراه و در کنار شما عزیزان باشیم. خدمات خود را اینگونه توصیف می کنیم که در سریع ترین زمان ممکن و با متود های به روز و ایمن طراحی شده اند تا از جنبه های مهندسی و اقتصادی، ایده آل ترین مسیر را در پیش گیرند.

حمل و نقل هوایی

دریا زمین اروند، با راه اندازی این بخش، تلاش دارد تا سریع ترین شیوه حمل و نقل بین المللی، به گفته آمار های جهانی را در اختیار ایرانیان عزیز قرار دهد. سال های متوالی است که با استفاده از حمل بار از طریق خطوط هوایی، در حال ارسال انواع کالا را در محدوده مجاز هوایی هستیم. پشتیبان ما در این مسیر نیز تجربه ایست که در طول سالیان به دست آمده است. در حالت کلی حمل بار هوایی به 2 گونه ی زیر وجود خواهند داشت:

  1. ارسال محموله از ایران به سراسر جهان
  2. ارسال محموله از سراسر جهان به ایران

حمل و نقل زمینی

مسیر های زمینی، امروز به عنوان شیوه ای قابل اطمینان و مناسب برای انواع کالا در حجم وسیع قابل بهره برداری هستند. حمل و نقل زمینی به شیوه جاده ای قابل استفاده است. این شیوه نسبت به سایر روش های حمل و نقل مدت زمان بیش تری نیاز خواهد داشت اما به صورتی قابل توجه مقرون به صرفه و ایده آل برای انواع کالا خواهد بود. برخی از خدمات دریا زمین اروند در این زمینه:

  1. ارائه خدمات حمل و نقل زمینی برای انواع محموله خرد و کامل، از مبدا اروپا و ترکیه به ایران
  2. ارائه خدمات حمل و نقل زمینی انواع محموله از ایران به سراسر اروپا، خاور میانه و به طور ویژه کشور های ترکیه و عراق

حمل و نقل ریلی

پس از آن که در سال 1825 ریل آهن برای نخستین بار اختراع شد، تا به امروز حمل و نقل ریلی شیوه ای مناسب برای انتقال انواع کالا به مسیر های دور و نزدیک بوده است. در این شیوه محموله توسط واگن های قطار باری به مقصد مورد نظر انتقال خواهد یافت. دریا زمین اروند، این سبک حمل و نقل را به دلایل بسیاری چون سازگاری با محیط زیست و ایمنی بسیار بالا راه اندازی نموده است. حمل و نقل ریلی انواع بسیاری دارد، برای نمونه:

  • قطار سبک شهری
  • منوریل
  • تراموا
  • مترو
  • و…

حمل و نقل دریایی

به گفته بسیاری از آمارهای جهانی، این شیوه بیش از همه ی انواع حمل و نقل توسط انسان استفاده می شود. بیش از 80 درصد از تمامی انواع حمل و نقل در سطح جهان به این شیوه صورت می گیرند. دریا زمین اروند، تلاش نموده است تا با استفاده از استاندارد های بین المللی در حمل دریایی، بهترین انواع تجهیزات و سیستم های خدمات رسانی را در اختیار مخاطبان گرامی قرار دهد.در این شیوه از طریق کشتی، قایق و انواع شناور محموله را به سراسر نقاط جهان ارسال می کنند.

خدمات گمرک و ترانزیت

سیستم ترانزیت در سراسر جهان برای انتقال کالای گمرکی نشده از مبدا به مقصد یک گمرک دیگر استفاده می شود. این فرآیند در ارسال محموله ی تولید شده در هر کشور و انتقال آن به سایر نقاط جهان قابل استفاده است. تیم حرفه ای ما تلاش دارد تا خدمات جامع و تخصصی خود را در این زمینه به مخاطبان گرامی ارائه دهد. خدمات دریا زمین اروند در این زمینه شامل موارد زیر هستند:

ترانزیت خارجی به کشور های آسیای میانه

ارائه تمامی خدمات حمل و  نقل داخلی با استفاده از کانتینر و یا بدون آن؛ با گزینش بهترین رویکرد ها

کانتینر های حمل و نقل

همکاران ما پاسخگوی شما هستند

arash-jashan

آرش جشن

مدیر عامل

hamed-jashan

حامد جشن

مدیر داخلی

amir-jashan

امیر جشن

فروش و بازاریابی

amin-zarei

امین زارعی

فروش و بازاریابی

mohammadreza amiri

محمدرضا امیری

فروش و بازاریابی

behzad forghani

بهزاد فرقانی

فروش و بازاریابی

reza amiri

رضا امیری

مدیر مالی

danial resaei

دانیال رسایی

فروش و بازاریابی

سوابق ما

دریا زمین اروند؛ برای نخستین بار در سال 1387 خوشیدی تاسیس شده است تا در مسیر سیل نوین تکنولوژی قرار گیرد. از روز نخست، دانش متخصصان و کارشناسان را در مسیر دستیابی به آینده ای روشن مورد استفاده قرار داده ایم. سال ها تجربه و پروژه های فراوان کاری، سبب شده است تا مخاطبان ما از بهترین سرویس ها و خدمات حمل و نقل برخوردار باشند.

اهداف

فرآیند حمل و نقل، ابزاری برای رشد و توسعه سرزمین هایی خواهد بود که در پی توسعه مسیر های صادرات و واردات هستند. آنچه در آینده بشر سبب بهبود اقتصاد بین المللی خواهد شد، پیشرفت هایی هستند که در پی فعالیت های امروز ما رخ خواهند داد. بزرگ ترین هدف دریا زمین اروند، ایفای نقشی موثر در ساخت مسیر های نو و مدرن شدن شیوه های حمل و نقل همگام با تغییرات جهانی است. امروز می توانیم از تمامی پتانسیل های خود در راستای بهبود روابط بین الملل استفاده کنیم. آن چه دریا زمین اروند به عنوان هدف خود تعریف می کند؛ به کارگیری اصولی تمامی انواع حمل و نقل داخلی و بین المللی در سریع ترین زمانی است که امکان پذیر خواهد بود.

چشم انداز دریا زمین اروند

ما به عنوان یکی از پیشگامان حوزه حمل و نقل بین الملل، تمرکز خود را بر کاهش هزینه های مشتریان، استفاده از خدمات آنلاین، افزایش سرعت ارسال مستقیم کالا، تسریع روند ارسال محموله و افزایش هر چه تمام در تامین ایمنی بار قرار داده ایم. دریا زمین اروند تلاش دارد تا به همراهی تکنولوژی نوین و بر مبنای الگوهای به روز، تمامی مراحل حمل و ارسال محموله از ثبت درخواست تا تحویل را دچار تحول سازد. نگرش ما بر اساس شناخت دقیق نیاز مخاطبان و در نتیجه تسهیل فرآیند خدمات رسانی به آنان بنا شده است.